CNC-gépkezelő

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Megmunkáló gépek kezelése (átállás, nullpontfelvétel, korrekció, szerszámcsere, szerszám bemérés)
  • Első darab mérése
  • Megadott gyakoriságú sorozat közbeni mérések elvégzése
  • Döntés egy munkadarab megfelelőségéről, vagy nem megfelelőségéről
  • Munkahelyének, környezetének és a megmunkáló gép belsejének tisztántartása
  • A területhez kapcsolódó általános adminisztráció elvégzése
  • Szerszámok optimális felhasználásának felügyelete

Elvárások

  • Állandó délutános vagy éjszakás műszak vállalása
  • Középfokú szakirányú végzettség (CNC-gépkezelő, Gépésztechnikus, Gépgyártás technológus Gépi forgácsoló vagy Esztergályos végzettség)
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • SAP ismeret előny
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Notice for candidates from Russia and Central Asia

If you are a candidate from any of the below mentioned countries wishing to explore employment opportunities with Grundfos, we would like to firstly thank you for your interest, and urge you to visit the job page of your country to apply for specific positions that interest you, rather than create a talent profile in
our system. This is suggested to ensure full compliance with the data privacy
requirements of your country.

Russia, Belarus, Kazakhstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tajikistan, Afghanistan, Kyrgyzstan

Talent profile

Grundfos now has a global recruiting system in place, supporting our ambition to provide a qualitative user experience to all our candidates.

To be updated on all career opportunities that might interest you as a candidate, we ask you to create a Talent Profile and set up a job alert so that you will be notified when a position that matches your criteria is posted. Creating a profile will also enable Grundfos recruiters to search and find your CV for when your education and experience match a role we are actively working to fill.

Click here to create a profile.

Thank you for your interest in Grundfos.

Support

support

Technical support for online applications send us an email.