Internal Sales Engineer (Inženjer Tehničke Podrške)

Inženjer Tehničke Podrške

Šta nudimo kandidatima

  • Ulaganje u Vaš profesionalni razvoj kroz edukaciju i obuke za ovu poziciju;
  • Sticanje novih veština i znanja od mentora i drugih kolega iz tima;
  • Rad i usavršavanje u vodećoj svetskoj kompaniji iz oblasti pumpi i pumpnih sistema, u profesionalnom okruženju.

Opis posla

  • Podrška klijentima i potencijalnim kupcima davanjem rešenja za tehnički jednostavnije zahteve;
  • Zajedničko rešavanje tehnički kompleksnijih zahteva klijenata sa iskusnijim kolegama;
  • Konstantno sticanje znanja o proizvodima u cilju što veće obučenosti za samostalno pružanje kompleksnije podrške;
  • Procesuiranje zahteva u okviru Grundfos sistema (SAP, CRM i slično);
  • Komunikacija sa inženjerima prodaje, marketing timom kao i ostalim sektorima kompanije.

Potrebne kvalifikacije

  • Diploma osnovnih ili master studija tehničkih/inženjerskih nauka;
  • Predznanje iz oblasti sistema povišenja pritiska i/ili grejanja i klimatizacije;
  • Dobro poznavanje engleskog jezika (B1 je minimum);
  • Odlična kompjuterska pismenost (Word, Excel, Internet);

Ukoliko ste  komunikativni, sa izraženim prezentacionim sposobnostima; Organizovani u radu i sa lakoćom određujete prioritete; Pri tom ste proaktivna osoba koja je samostalna u radu i želite da se razvijate u multinacionalnom i multikulturalnom okruženju u kompaniji koja je svetski lider u naprednim rešenjima pumpi, pošaljite nam svoj CV i propratno pismo još danas.

Biće kontaktirani samo kandidati koji se uklapaju u navedeni skup potrebnih kvalifikacija.

Notice for candidates from Russia and Central Asia

If you are a candidate from any of the below mentioned countries wishing to explore employment opportunities with Grundfos, we would like to firstly thank you for your interest, and urge you to visit the job page of your country to apply for specific positions that interest you, rather than create a talent profile in
our system. This is suggested to ensure full compliance with the data privacy
requirements of your country.

Russia, Belarus, Kazakhstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tajikistan, Afghanistan, Kyrgyzstan

Talent profile

Grundfos now has a global recruiting system in place, supporting our ambition to provide a qualitative user experience to all our candidates.

To be updated on all career opportunities that might interest you as a candidate, we ask you to create a Talent Profile and set up a job alert so that you will be notified when a position that matches your criteria is posted. Creating a profile will also enable Grundfos recruiters to search and find your CV for when your education and experience match a role we are actively working to fill.

Click here to create a profile.

Thank you for your interest in Grundfos.

Support

support

Technical support for online applications send us an email.