Gyártástámogató mérnök

Feladatok:

  • Az adott gyártósor hatékony munkájának, folyamatainak támogatása a mindenkori termelési célok elérése érdekében
  • Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának elősegítése, társosztályokkal való kapcsolattartás, különösképpen tekintettel a gyártó-kapacitástervezési folyamatra
  • Az operatív csapatban felmerülő feladatok és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Az adott gyártósor gyártási folyamatainak kézben tartása és fejlesztése
  • Új vagy változtatott termék, technológia és a Lean projektekben való aktív részvétel
  • A gyártási technológia pontos meghatározása, szabványosítás munka és ellenőrzési utasítások formájában, ezek betanításának támogatása. A gyártási sztenderd idők (routingok) meghatározása
  • Az adott gyártási területhez tartózó SAP adatok karbantartása
  • Az adott gyártási területhez tartózó VPC folyamatban való részvétel, VPC jóváhagyás
  • Közreműködés minőségügyi problémák megoldásában
  • Munkája során biztosítsa a munkavédelmi és ergonómiai szabályok betartását
  • Az adott gyártási területhez tartozó, éves beruházási terv elkészítése, és a jóváhagyott beruházások koordinálása

    Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 1-3 éves gyártástámogató, folyamatmérnöki vagy ipari mérnöki tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, erősen célorientált személyiség, logikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Magas szintű rugalmasság, együttműködő és motivációs készség
  • Új technológiákra való nyitottság

    Előny:

  • Időmérésben, normázásban való jártasság
  • LEAN ismeretek

    Munkavégzés helye:

    Székesfehérvár

Notice for candidates from Russia and Central Asia

If you are a candidate from any of the below mentioned countries wishing to explore employment opportunities with Grundfos, we would like to firstly thank you for your interest, and urge you to visit the job page of your country to apply for specific positions that interest you, rather than create a talent profile in
our system. This is suggested to ensure full compliance with the data privacy
requirements of your country.

Russia, Belarus, Kazakhstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tajikistan, Afghanistan, Kyrgyzstan

Talent profile

Grundfos now has a global recruiting system in place, supporting our ambition to provide a qualitative user experience to all our candidates.

To be updated on all career opportunities that might interest you as a candidate, we ask you to create a Talent Profile and set up a job alert so that you will be notified when a position that matches your criteria is posted. Creating a profile will also enable Grundfos recruiters to search and find your CV for when your education and experience match a role we are actively working to fill.

Click here to create a profile.

Thank you for your interest in Grundfos.

Support

support

Technical support for online applications send us an email.