Mediacontact

Neem contact op

Gebruik de volgende contactgegevens van de afdeling Mediarelaties van Grundfos alleen voor vragen van de media. Journalisten met een deadline wordt verzocht om contact op te nemen met medewerkers van de afdeling Mediarelaties van Grundfos via de telefoon in plaats van per e-mail.

Neem contact op met Grundfos over andere zaken.

Peter Trillingsgaard

Vice President van de Group

Mobiele telefoon: +45 6042 9824

E-mail: ptrillingsgaard@grundfos.com

Download foto in hoge resolutie

Maria Andrén

Directeur Communicatie van de Group

Mobiele telefoon: +45 5232 5195

E-mail: mandren@grundfos.com

Download foto in hoge resolutie

Thomas Bech Sørensen-Hylle

Communicator

Mobiele telefoon: +45 2476 9368

E-mail: tsoerensenhylle@grundfos.com

Download foto in hoge resolutie

Overige mediacontacten

China:
Frank Zhang
Vice President, Directeur Corporate Affairs
Telefoon, kantoor: (+86) 21 6122 5222
Mobiele telefoon: (+86) 138 1052 5319
E-mail: frzhang@grundfos.com

Duitsland:
Dirk Schmitz
Manager, Communicatie & PR
Telefoon, kantoor: +49 (0) 211 929 693791
Mobiele telefoon: +49 (0) 17 17 68 78 53
E-mail: dschmitz@grundfos.com

Regio Azië / Oceanië:
Mahathi Parashuram
Regiohoofd - Publieke zaken,
Communicatie en relaties, Azië / Oceanië
Telefoon, kantoor: (+91) 44 4596 6896
Mobiele telefoon: (+91) 96 0006 3482
E-mail: mahathi@grundfos.com

Rusland:
Olga Emelyanova
Hoofd PR
Telefoon, kantoor: (+7) 8 916 447 09 42
Mobiele telefoon:
E-mail: oemelyanova@grundfos.com

Verenigd Koninkrijk:
Linda Dingley
Marketing manager
Telefoon, kantoor: (+44) 1525 77 5347
E-mail: ldingley@grundfos.com

VS:
Rebecca Terry
Marketing operations manager
Telefoon, kantoor: +1 913 227 3532
Mobiele telefoon: +1 913 961 8594
E-mail: rterry@grundfos.com