Mediayhteydet

Ota yhteyttä

Alla olevat Grundfosin mediayhteyshenkilöt vastaavat vain median tiedusteluihin. Toimittajia, joilla on kiire, pyydämme kontaktoimaan Grundfosin mediayhteyshenkilöitä mieluummin puhelimitse kuin sähköpostitse.

Ota yhteyttä Grundfosiin muusta asiasta.

Peter Trillingsgaard

Konsernin varatoimitusjohtaja

Matkapuhelin: +45 60429824

Sähköposti: ptrillingsgaard@grundfos.com

Lataa highres kuva

Marie Andrén

Johtaja, konserniviestintä

Matkapuhelin: +45 52325195

Sähköposti: mandren@grundfos.com

Lataa highres kuva

Thomas Bech Sørensen-Hylle

Viestintä

Matkapuhelin: +45 2476 9368

Sähköposti: tsoerensenhylle@grundfos.com

Lataa highres kuva

Muut mediayhteydet

Kiina:
Frank Zhang
Varatoimitusjohtaja
Puhelin, toimisto: (+86) 21 6122 5222
Matkapuhelin: (+86) 13810525319
Sähköposti: frzhang@grundfos.com

Saksa:
Dirk Schmitz
Johtaja, viestintä ja PR
Puhelin, toimisto: +49 (0) 211 929 693791
Matkapuhelin: +49 (0) 171 768 78 53
Sähköposti: dschmitz@grundfos.com

Aasian ja Tyynenmeren alue:
Mahathi Parashuram
Aluejohtaja - Julkiset asiat,
Viestintä ja suhteet, Aasian ja Tyynenmeren alue
Puhelin, toimisto: (+91) 44 45966896
Matkapuhelin: (+91) 9600063482
Sähköposti: mahathi@grundfos.com

Venäjä:
Olga Emelyanova
PR-päällikkö
Puhelin, toimisto: (+7) 8 916 447 09 42
Matkapuhelin:
Sähköposti: oemelyanova@grundfos.com

Iso-Britannia:
Linda Dingley
Markkinointipäällikkö
Puhelin, toimisto: (+44) 1525 775347
Sähköposti: ldingley@grundfos.com

USA:
Rebecca Terry
Markkinointijohtaja
Puhelin, toimisto: +1 913 227 3532
Matkapuhelin: +1 913 961 8594
Sähköposti: rterry@grundfos.com