Kontakt za medije

Naš odjel marketinga stoji Vam na raspolaganju

Molimo vas da koristite sljedeće kontakte Grundfos odijela odnosa s javnošću. Savjetujemo novinare da na vrijeme kontaktiraju Grundfos zaposlenike za odnose s medijima putem telefona 01 6595 400 ili na email ipeljto@grundfos.com

Peter Trillingsgaard

Potpredsjednik Grupe

Mobitel: +45 60429824

E-mail: ptrillingsgaard@grundfos.com

Preuzmite highres fotografiju

Marie Andrén

Direktor, Grupne komunikacije

Mobitel: +45 52325195

E-mail: mandren@grundfos.com

Preuzmite highres fotografiju

Ostali kontakti za medije

Kina:
Frank Zhang
Potpredsjednik, direktor korporativnih poslova
Telefon, ured: (+86) 21 6122 5222
Mobilni telefon: (+86) 13810525319
E-pošta: frzhang@grundfos.com

Njemačka:
Dirk Schmitz
Voditelj, komunikacije i PR
Telefon, ured: +49 (0) 211 929 693791
Mobilni telefon: +49 (0) 171 768 78 53
E-pošta: dschmitz@grundfos.com

Azijsko-pacifička regija:
Mahathi Parashuram
Regionalna voditeljica - odnosi s javnošću,
Komunikacije i odnosi, Azijsko-pacifička regija
Telefon, ured: (+91) 44 45966896
Mobilni telefon: (+91) 9600063482
E-pošta: mahathi@grundfos.com

Ujedinjeno Kraljevstvo:
Linda Dingley
Marketing menadžer
Telefon, ured: (+44) 1525 775347
E-pošta: ldingley@grundfos.com

SAD:
Rebecca Terry
Voditelj marketinga
Telefon, ured: +1 913 227 3532
Mobilni telefon: +1 913 961 8594
E-pošta: rterry@grundfos.com