Média kapcsolat

Vegye fel a kapcsolatot

Kérjük, a Grundfos alábbi sajtó kapcsolat elérhetőségeit kizárólag a média általi megkeresések céljára használják! A határidős munkák esetén az újságíróknak javasoljuk, hogy forduljanak a Grundfos médiakapcsolati alkalmazottakhoz telefonon, nem pedig e-mailben.

További kérdésekben vegye fel a kapcsolatot a Grundfos-szal.

Peter Trillingsgaard

Csoport alelnök

Mobil: +45 60429824

Email: ptrillingsgaard@grundfos.com

Töltse le fotókat

Marie Andrén

Igazgató, Csoport Kommunikáció

Mobil: +45 52325195

Email: mandren@grundfos.com

Töltse le fotókat

Thomas Bech Sørensen-Hylle

Kommunikátor

Mobil: +45 2476 9368

Email: tsoerensenhylle@grundfos.com

Töltse le fotókat

További média kapcsolat

Kína:
Frank Zhang
Alelnök, vállalati ügyekért felelős igazgató
Telefon, iroda: (+86) 21 6122 5222
Mobiltelefon: (+86) 13810525319
E-mail: frzhang@grundfos.com

Németország:
Dirk Schmitz
Vezető, Kommunikáció és PR
Telefon, iroda: +49 (0) 211 929 693791
Mobiltelefon: +49 (0) 171 768 78 53
E-mail: dschmitz@grundfos.com

Ázsiai-csendes-óceáni régió:
Mahathi Parashuram
Regionális vezető - közügyek,
Kommunikáció és kapcsolatok, Ázsiai-csendes-óceáni térség
Telefon, iroda: (+91) 44 45966896
Mobiltelefon: (+91) 9600063482
E-mail: mahathi@grundfos.com

Oroszország:
Olga Emelyanova
A PR vezetője
Telefon, iroda: (+7) 8 916 447 09 42
Mobiltelefon:
Levél: oemelyanova@grundfos.com

Egyesült Királyság:
Linda Dingley
Marketing menedzser
Telefon, iroda: (+44) 1525 775347
E-mail: ldingley@grundfos.com

USA:
Rebecca Terry
Marketing Operations Manager
Telefon, iroda: +1 913 227 3532
Mobiltelefon: +1 913 961 8594
E-mail: rterry@grundfos.com