Service

Service - reparasjon og garanti

E-post: service-no@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Allan Cardoso, Country Service manager

E-post: acardoso@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Steinar Nordvik, Serviceleder - Vest/Nord

E-post: snordvik@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 95 14 22 74

Morten Østby, Serviceleder

E-post: moestby@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 47 45 70 03

Danijela Kalelic, Serviceleder, Teamleder Serviceadministrasjon

E-post: dkalelic@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 94 15 72 14

Stig Finstad, Serviceadministrasjon

E-post: service-no@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

May Husum, Serviceadministrasjon

E-post: service-no@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Terje G. Arnesen, Serviceadministrasjon

E-post: service-no@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Benedicte Fjellanger, Serviceadministrasjon

E-post: bfjellanger@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Audun Sørhaug, Servicetekniker

E-post: asoerhaug@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 48 89 32 10

Knut Storås, Service Sales Engineer

E-post: kstoraas@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 95 28 37 25

Nils Syrstad, Service Sales Engineer

E-post: nsyrstad@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 93 01 71 61

Tor Ole Bakkerud, Servicetekniker

E-post: tbakkerud@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 47 45 43 56

Kjetil Barli Schaug, Servicetekniker

E-post: ksbarli@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 41 52 47 94

Jonny Vidar Olsen, Servicetekniker

E-post: jolsen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 48 88 22 47

Knut Kristiansen, Servicetekniker

E-post: kkristiansen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 48 86 94 87

Geir Robert Aakvik, Servicetekniker

E-post: graakvik@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 41 22 36 22

Tom Espen Dalaker, Servicetekniker

E-post: tdalaker@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 94 83 03 91

Rune Hauge, Servicetekniker

E-post: rhauge@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 47 33 53 86

Johannes Korsvold Jonsson, Servicetekniker

E-post: jjonsson@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Telefon, direkte: 95 86 47 64

Sindre Rosenlund, Servicetekniker

E-post: srosenlund@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Per Arne Andersen, Servicetekniker

E-post: paandersen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Stian Slåtta, Servicetekniker

E-post: sslaatta@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Anders Mathiesen, Servicetekniker

E-post: amathiesen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Jorge Delgado, Servicetekniker

E-post: jdelgado@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Anders Eck, Servicetekniker

E-post: aeck@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Odd Brian Stubmo Olsen, Servicetekniker

E-post: oolsen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Rolf Eirik Opsahl, Servicetekniker

E-post: ropsahl@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00

Jon Christian Andersen, Servicetekniker

E-post: jonandersen@grundfos.com

Telefon: 22 90 47 00