Kontakt za medije

Kontaktirajte nas

Koristite sledeće Grundfos kontakte za odnose sa medijima za informacije samo za medije. Novinarima koji imaju rokove savetuje se da kontaktiraju zaposlene u Grundfos odnosima sa medijima telefonom, a ne putem e-pošte.

Obratite se Grundfosu vezano za druga pitanja.

Peter Trillingsgaard

Potpredsednik grupe

Mobilni telefon: +45 60429824

E-mail: ptrillingsgaard@grundfos.com

Preuzmite fotografiju u visokoj rezoluciji

Marie Andrén

Direktor, Group Communications

Mobilni telefon: +45 52325195

E-mail: mandren@grundfos.com

Preuzmite fotografiju u visokoj rezoluciji

Thomas Bech Sørensen-Hylle

Komunikator

Mobilni telefon: +45 2476 9368

E-mail: tsoerensenhylle@grundfos.com

Preuzmite fotografiju u visokoj rezoluciji

Ostali kontakti za medije

Kina:
Frank Zhang
Potpredsednik, direktor korporativnih poslova
Telefon, kancelarija: (+86) 21 6122 5222
Mobilni telefon: (+86) 13810525319
E-mail: frzhang@grundfos.com

Nemačka:
Dirk Schmitz
Menadžer, komunikacije i PR
Telefon, kancelarija: +49 (0) 211 929 693791
Mobilni telefon: +49 (0) 171 768 78 53
E-mail: dschmitz@grundfos.com

Azijsko-pacifička regija:
Mahathi Parashuram
Regionalni šef - Odnosi s javnošću,
Komunikacije i odnosi, Azijsko-pacifička regija
Telefon, kancelarija: (+91) 44 45966896
Mobilni telefon: (+91) 9600063482
E-mail: mahathi@grundfos.com

Rusija:
Olga Emelyanova
Šef PR-a
Telefon, kancelarija: (+7) 8 916 447 09 42
Mobilni telefon:
Pošta: oemelyanova@grundfos.com

Velika Britanija:
Linda Dingley
Marketing menadžer
Telefon, kancelarija: (+44) 1525 775347
E-mail: ldingley@grundfos.com

SAD:
Rebecca Terry
Menadžer marketing operacija
Telefon, kancelarija: +1 913 227 3532
Mobilni telefon: +1 913 961 8594
E-mail: rterry@grundfos.com