Medya iletişimi

Bize ulaşın

Medya kanallarıyla sorulacak sorular için Grundfos'un medya ilişkileri sorumlularından yardım alabilirsiniz. İşleri aciliyet taşıyan gazetecilerin, Grundfos medya ilişkileri sorumlularıyla iletişime geçerken e-posta yerine telefon kullanmaları daha hızlı sonuç verecektir.

Diğer konularda Grundfos ile iletişime geçin.

Peter Trillingsgaard

Grup Başkan Yardımcısı

Cep telefonu: +45 60429824

E-posta: ptrillingsgaard@grundfos.com

Yüksek çözünürlükteki fotoğrafı indirin

Marie Andrén

Direktör, Grup İletişimi

Cep telefonu: +45 52325195

E-posta: mandren@grundfos.com

Yüksek çözünürlükteki fotoğrafı indirin

Thomas Bech Sørensen-Hylle

İletişim ortağımız

Cep telefonu: +45 2476 9368

E-posta: tsoerensenhylle@grundfos.com

Yüksek çözünürlükteki fotoğrafı indirin

Diğer medya bağlantıları

Çin:
Frank Zhang
Başkan Yardımcısı, Kurumsal İlişkiler Direktörü
Ofis telefonu: (+86) 21 6122 5222
Cep telefonu: (+86) 13810525319
E-posta: frzhang@grundfos.com

Almanya:
Dirk Schmitz
İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü
Ofis telefonu: +49 (0) 211 929 693791
Cep telefonu: +49 (0) 171 768 78 53
E-posta: dschmitz@grundfos.com

Asya Pasifik Bölgesi:
Mahathi Parashuram
Bölge Müdürü - Halkla İlişkiler,
İletişim & İlişkiler, Asya Pasifik Bölgesi
Ofis telefonu: (+91) 44 45966896
Cep telefonu: (+91) 9600063482
E-posta: mahathi@grundfos.com

Rusya:
Olga Emelyanova
PR Başkanı
Telefon, ofis: (+7) 8 916 447 09 42
Cep telefonu:
Mail: oemelyanova@grundfos.com

Birleşik Krallık:
Linda Dingley
Pazarlama Müdürü
Ofis telefonu: (+44) 1525 775347
E-posta: ldingley@grundfos.com

ABD:
Rebecca Terry
Pazarlama Operasyon Müdürü
Ofis telefonu: +1 913 227 3532
Cep telefonu: +1 913 961 8594
E-posta: rterry@grundfos.com