MyGrundfos — ievads

Kas ir MyGrundfos, un kā to izmantot ikdienas darbā? Šie ir daži no jautājumiem, uz kuriem sniegtas atbildes šajā modulī.

Selles moodulis tutvustame teile MyGrundfosi eeliseid  ja kuidas see võib teid igapäevatöös aidata. Lihtsamalt öeldes  on MyGrundfos iseteeninduse töövahend otse teie käeulatuses. 

See on otsetee väärtusliku pumbateabe ja kiirete vastuste juurde,  mida saate otse klientidele edasi anda. 

MyGrundfosiga töötades on teil isiklik töölaud,  mis annab ülevaate asjakohastest andmelõikudest. 

See säästab aega, on ligipääsetav teile sobival ajal  ja jagab vajaliku infot,  et saaksite oma kliente kohe aidata. 

Ja kõik, mida sellele ligipääsuks vajate, on Grundfosi konto.  Nüüd nihutame veidi oma fookust  ja vaatame mõningaid põhifunktsioone, millele igaüks MyGrundfosis ligi pääseb. 

Põhifunktsioone on viis:  Hind ja saadavus,  varuosa leidja, asenduspumbad,  eksporditeave ja tellimuse olek,  sealhulgas jälgimis- ja jälitusteave.  Hinna ja kättesaadavuse alt saate kohe teavet toodete ja varuosade kohta. 

Lihtsalt otsige toodet tootenumbri või nime järgi,  klõpsake klahvil Enter ja teile näidatakse kohe, kas see on laos või mitte,  tellimuse täitmise aega ja hinnakirja hinda.  Arvestage, et hinnakirja hind ei ole mõnes riigis saadaval.  Samuti leiate MyGrundfosi kaudu varuosi oma pumpadele. 

Oletame, et otsite varuosi MAGNA1 jaoks.  Sisestage lihtsalt tooteteave ja Teile jagatakse varuosade nimekirja.  Siis on veel asenduspumba otsing.  Kõikjal maailmas on kasutusel palju ebaefektiivseid pumpasid.  MyGrundfosiga saate soovitatud asenduspumba vaid paari klõpsuga. 

Sisestage asendamist vajava pumba nimi või tootenumber,  isegi kui see pole Grundfosi pump,  ja teile näidatakse kohe soovitatavat asenduspumpa.  Järgmisena vaatame eksporditeavet. 

Kui te peate Grundfosi pumpi eksportima,  leiad MyGrundfosist kõik vastused oma tollideklaratsiooni jaoks. 

Lihtsalt logige sisse ja leiate teabe, näiteks kohandatud tariifinumbrid,  päritolumaa, bruto- ja netokaalu ning palju muud.  Lõpuks pakub MyGrundfos ka lihtsat ülevaadet teie tellimuse olekust. 

Sisestage lihtsalt oma tellimuse number  ja saate kohaletoimetamise ning saadetise põhjaliku teabe.  Vaid ühe klõpsuga saavad teie kolleegid, partnerid ja kliendid  jälgida tellimuse olekut,  ja kuna tundlikku teavet ei ole saadaval,  saate seda teavet muretult jagada. 

See hõlmab MyGrundfosi viite põhifunktsiooni,  aga millist kasu need teile toovad?  Kõigepealt saate kliente toodete kättesaadavusest ja hinnast kohe teavitada. 

Te ei pea isegi telefonikõnet katkestama.  Järgmisena saate leida sobiva asenduse või varuosa vähem kui 30 sekundiga  ning tegutseda kiiresti, kui tegelete parajasti rikkega või remonditööga. 

Saate pakkuda kiiret ja tõhusat teenindust  ja nii parandada oma klienditeeninduse mainet klientide seas. 

See on saadaval 24/7,  mis tähendab, et pääsete sellele ligi isegi väljaspool tööaega.  Ja lõpuks on seda kiire ja lihtne kasutada,  klõpsake lihtsalt menüüikooni grundfos.com ja seejärel ikooni mygrundfos. 

Nii et tulge ja leidke kõik vajalik ühest kohast. 

Kursa pārskats

Moduļi
Moduļi: 3
Pabeigšanas laiks
Pabeigšanas laiks: 15 minūtes
Grūtības pakāpe
Grūtības pakāpe: Pamata