MyGrundfos tiešajiem klientiem

Uzziniet par tikai tiešajiem klientiem paredzētajām funkcijām pakalpojumā MyGrundfos un to izmantošanu ikdienas darbā.

MyGrundfosi kasutava otsekliendina  pääsete juurde mitmetele unikaalsetele funktsioonidele,  et olla kursis oma Grundfosi tehingutega. 

Selles moodulis näitame teile, kuidas see töötab  ja kuidas te sellest kasu saate.  MyGrundfosis saate täieliku ülevaade oma viimastest pakkumistest,  päringutest ja muudest vajalikest töödest. 

Kõik on ühes kohas, mis teeb vajaliku leidmise lihtsaks.  Lisaks sellistele funktsioonidele nagu hindade, kättesaadavuse,  varuosade ja asenduste otsimine,  annab MyGrundfos ka kolm ainult otseklientidele mõeldud põhifunktsiooni.  Vaatame seda võimalust. 

Kõigepealt saate jälgida oma tellimust. otse MyGrundfosis.  Sisestage lihtsalt oma tellimuse number  ja te saate jälgida ning jälitada oma tellimust kogu selle teekonna vältel. 

Nii saate näiteks hoida klienti alati kursis sellega, kus tema tellimus asub.  Järgmiseks on pakkumise ülevaade. 

MyGrundfos annab teile juurdepääsu kiirele ülevaatele  viimastest hinnapakkumistest teie ja Grundfosi vahel. 

See teeb hinnapakkumiste haldamise kiireks ja lihtsaks.  Hinnapakkumisel klõpsates  näete selle üksikasju otse meie ostuplatvormil Extranet,  kus saate selle tellimuseks teisendada, muuta pakkumist või selle tagasi lükata. 

Lõpuks on seal päringud.  Sarnaselt hinnapakkumiste ülevaatega võite kasutada MyGrundfosi  hinnapakkumise taotluste ja Grundfosile esitatud päringute oleku jälgimiseks,  saades teavet saatusest, päringu kuupäev,  viite ID ja hinnanguline vastuse kuupäev.  Mida need funktsioonid teie jaoks tähendavad? 

Esiteks pakuvad need teile unikaalset ülevaadet ühes kohas.  Teiseks võimaldavad need teil kiiresti leida oma tellimuste olekut  ning saada jälgimis- ja jälitusteavet,  et teaksite, kas saadetis saabub õigel ajal projekti jaoks, milleks seda vajate. 

Ja lõpuks annavad need teile lihtsa, ülevaate viimastest hinnapakkumistest,  päringutest ja taotlustest teie ja Grundfosi vahel. 

MyGrundfosi kasutamine on kiire ja lihtne,  klõpsake menüüikooni grundfos.com‘is ja seejärel ikooni mygrundfos.  Nii et tulge ja leidke kõik vajalik ühest kohast. 

Kursa pārskats

Moduļi
Moduļi: 3
Pabeigšanas laiks
Pabeigšanas laiks: 15 minūtes
Grūtības pakāpe
Grūtības pakāpe: Pamata